prívesok so surovým Malachitom, striebro ag 925

prívesok so surovým Malachitom, striebro ag 925 

Malachit je kameň transformácie, pomáha pri zmenách a spirituálnom rozvoji. Ochraňuje nositeľa pred negatívnymi a deštruktívnymi energiami a dáva mu zdravie a pohodu. Upozorňuje na potlačené city, obrazy, priania a túžby. Napríklad často privodí sny s veľmi jasnými a zreteľnými správami. Posilňuje našu predstavivosť, schopnosť pozorovať a robiť rozhodnutia. Posilňuje intuíciu. Uberá nám na strachu a pestuje v nás toleranciu. Je to výborný kameň pre ľudí, ktorí majú problémy so zmenami, lebo pre nich uľahčuje prechody medzi rôznymi stavmi. Detoxifikuje emocionálne telo, pomáha nám zbaviť sa bolestných spomienok a negativity. Je však silne absorbujúci, čo znamená, že negatívnu energiu naberá do seba - preto ho treba často a dôkladne čistiť. Podobne ako tyrkys chráni pred pádmi a vraj sa rozpukne, keď vám hrozí nebezpečenstvo. Čistí naše aurické telo a rýchlo z neho "vycucne" všetky negatívne energie vrátane počítačového žiarenia. Chráni na cestách a pri lietaní, počas tehotenstva a pri pôrode.
Zelené kamene sa spájajú s prosperitou a blahobytom. Niekedy sa nazýva "kameň podnikateľov a obchodníkov". V období stresu dodáva odvahu, vyrovnanosť a radosť zo života. Mnohí ľudia tvrdia, že po dlhodobom nosení malachitu pre nich nastalo obdobie sebarealizácie, radosti zo života a plnej spokojnosti.
Pomáha odstraňovať blokády v tele (aj na fyzickej úrovni) a pomáha pri vnútornom zmätku, dezorientácii, chýbajúcom zmysle života a neistote. Je to kameň priateľstva. Zvyšuje vraj ženskú príťažlivosť - robí ženu záhadnou a fascinujúcou:)
(viac o malachite tu: https://eprakone.org/2007/08/31/malachit-kamen-transformacie/ )

38,00 €
Please select variants first